Kategorie
Newsy

Call of Duty: Infinite Warfare – premiera w centrum handlowym. Będzie YouTuber ReZigiusz

CDP.pl, partner firmy Activision w Polsce, serdecznie zaprasza wszystkich fanów gier z serii Call of Duty na nocną premierę najnowszej odsłony cyklu – Call of Duty: Infinite Warfare. Uroczysta premiera odbędzie się 3 listopada w centrum handlowym Blue City. Zabawę rozpoczynamy od 21:30, imprezę poprowadzi duet ReZigiusz i Łukasz Górski.

Dołączcie do nas w dniu premiery i bądźcie pierwszymi, którzy zagrają w Call of Duty: Infite Warfare na konsolach PlayStation 4. Podczas imprezy na scenie pojawi się m.in. Olga Bołądź, która brawurowo wcieliła się w postać Nory Salter. Nie zabraknie też innych atrakcji, takich jak pokazy cosplayerów, prezentacje, konkursy z nagrodami.

Firma CDP.pl wspólnie z Media Markt Saturn przygotowały też szereg atrakcji dla tych, którzy na zakupy udadzą się w weekend. Od 4 listopada (godz. 18) do 6 listopada w wybranych sklepach Media Markt i Saturn będzie można zagrać w grę na konsoli PlayStation 4, napić się napoju energetycznego Monster, zdobyć wyjątkowe gadżety z serii Call of Duty oraz wziąć udział w konkursie o Edycję Kolekcjonerską Call of Duty: Infinite Warfare Legacy Pro (m.in. z Modern Warfare Remastered, przepustką sezonową i steelbookiem). Wszystkich serdecznie zapraszamy do przebrania się za dowolną postać z gier Call of Duty, zrobienia zdjęcia z żołnierzami w sklepie i zamieszczenia go na fanpage’u cdp.pl z komentarzem i meldunkiem w danej lokalizacji. Na zdjęcia czekamy do 9 listopada, wyniki konkursu ogłosimy 14 listopada.

Lista sklepów Media Markt i Saturn biorących udział w akcji:

Media Markt Poznań – CH M1
Saturn Kraków – Galeria Krakowska
Media Markt Wrocław – Galeria Dominikańska
Media Markt Czeladź – CH M1
Saturn Warszawa – Arkadia

To nie koniec atrakcji. 4 listopada o godz. 18 zapraszamy do salonu Empik Junior (ul. Marszałkowska 116/122) na spotkanie z Mirosławem Hermaszewskim, jedynym polskim kosmonautą, a przy okazji osobą, która użyczyła swojego głosu jednemu z bohaterów gry Call of Duty: Infinite Warfare. Pan Mirosław opowie o podboju kosmosu przez ludzkość, swoim udziale w grze, a także podpisze fanom plakaty.
callofduty

Autor: Darek

Gram na wszystkim co się da, ale w ostatnim czasie skupiam się głównie na PC. Posiadam: Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *