Kategorie
KONSOLOWE NEWSY Newsy

Games with Gold luty 2017 – mamy pełną rozpiskę

W lutym posiadacze konsoli Xbox mogą być zadowoleni, bo rozpiska jest rewelacyjna! Dostajemy m.in. Project Cars!

Project CARS (w rozwinięciu Community Assisted Racing Simulator) – wyścigowa gra symulacyjna, tworzona przez brytyjskie studio Slightly Mad Studios. Wydanie gry na platformę PC (Microsoft Windows), PlayStation 4 i Xbox One zostało zaplanowane na listopad 2014 roku, natomiast wersja na Wii U oraz oprogramowanie SteamOS i Linux zostały zaplanowane na rok 2015. W marcu 2015 przesunięto premierę na wszystkie platformy na maj. Project CARS początkowo miała zostać wydana na konsolach PlayStation 3 i Xbox 360, lecz wersje te zostały anulowane. Gra została sfinansowana dzięki zbiórce pieniędzy na stronie World of Mass Development.

Lovers in a Dangerous Space Time jest to gra wideo stworzona przez Asteroid bazą dla Microsoft Windows, OS X, PlayStation 4, Linux i Xbox One. Projekt jest częścią programu  ID @ Xbox. Tytuł gry jest odniesieniem do Bruce Cockburn utwóru „Kochankowie w niebezpiecznej czasu”.

Gry na X360 są równie dobre! Pełna rozpiska znajduje się tutaj – Games with Gold luty 2017.

https://twitter.com/majornelson/status/823924077303918593

Autor: Darek

Gram na wszystkim co się da, ale w ostatnim czasie skupiam się głównie na PC. Posiadam: Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *