Kategorie
Sprzęt komputerowy

Nowy fotel dla gracza czarny – marki Genesis

Prócz wygody i funkcjonalności, bardzo istotnym elementem fotela dla gracza jest jego kolor – gracze nie są bowiem grupą ludzi, którym w zakresie wyglądu sprzętu wszystko jedno. Dlatego też Genesis wprowadza nowe warianty kolorystyczne wśród swoich foteli.

Poszerzenie oferty póki co dotyczy modeli Nitro 330 i 550. Wcześniej dostępne w kolorach czerwono-czarnym i niebiesko-czarnym, tym razem trafią do sklepów także w jednolicie czarnych barwach. Co więcej, producent planuje w wakacje udostępnić również wersję zielono-czarną, a także rozszerzyć czarną wersję na pozostałe modele.

Zarówno Nitro 550 jak i 330 charakteryzują się wyprofilowanym obiciem, obszytymi miękkimi padami, podparciami czy wypełnionym pianką oparciem i siedziskiem. Oba modele oferują też możliwość dopasowania poszczególnych elementów – takich jak wysokość siedziska itd. – do indywidualnych preferencji użytkownika. Te, i wiele innych cech, w konsekwencji przełożyły się na sprzedażowy sukces foteli Nitro.

Fotel Nitro 550 Black kosztuje około 860 zł, a model 330 około 670 zł.

Źródło: informacja prasowa.

Autor: Darek

Gram na wszystkim co się da, ale w ostatnim czasie skupiam się głównie na PC. Posiadam: Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.