Kategorie
Ogólnie

Resident Evil 7 Biohazard – olbrzymia galeria z PlayStation VR

Poniżej znajdziecie bardzo obszerną galerię z gry Resident Evil 7 Biohazard w wersji PlayStation VR. Po raz pierwszy o istnieniu gry dowiedzieliśmy się w czasie E3 2015. 14 czerwca 2016 Capcom oficjalnie ogłosił nową część serii, a także uwolnił grywalne demo dostępne na początku wyłącznie na PlayStation 4. Wydanie produkcji jest zaplanowane na 26 stycznia 2017 roku dla PlayStation 4, Xbox One i Microsoft Windows. Tak jak wspominałem wersja gry na PlayStation 4 obsługuje również tryb wirtualnej rzeczywistości w kasku VR PlayStation. Ponadto posiadacze PlayStation 4 PRO będą mogli cieszyć się z obsługi rozdzielczości 4K i technologii HDR. Szkoda, że porządne TV obsługujące te bajery są strasznie drogie.

Gra toczy się w fikcyjnym miasteczku Dalva, gdzie nowy protagonista serii wpada do opuszczonego domu, szukając zaginionej żony. Nowa część ma powróci do swoich korzeni. Gracz będzie musiał przetrwać z ograniczoną amunicję i zestawy pierwszej pomocy, podczas rozwiązywania różnych zagadek i walki z potworami.

W przeciwieństwie do poprzednich gier w głównej serii Resident Evil to gra 7 w pierwszej osobie. W przeciwieństwie do gameplayu znanego Resident Evil 5 i Resident Evil 6 gdzie jest sporo strzelania i akcji Resident Evil 7: Biohazard nazywany jest przez twórców survival horrorem. Klimat ma być bardziej intymny, klaustrofobiczny, co zresztą widać w poniższej galerii. Pomimo bardziej kameralnym stylu, gra nadal ma nawiązywać do stylu klasycznych gier z serii – bohater będzie posiadał niewielką liczbę broni i amunicji. Tak więc gracz będzie musiał wybrać – walczyć z wrogiem lub uciec i ukryć.

Resident Evil 7 recenzja

Resident Evil 7 Biohazard – galeria z PlayStation VR

Autor: Darek

Gram na wszystkim co się da, ale w ostatnim czasie skupiam się głównie na PC. Posiadam: Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *