Kategorie
Sprzęt komputerowy

Bloody prezentuje słuchawki M510 oraz M550 z hybrydowymi membranami M.O.C.I.

Bloody, ceniona marka peryferii komputerowych, poszerza ofertę o dwa modele zestawów słuchawkowych z hybrydowymi membranami M.O.C.I.M510 oraz M550. Dzięki wykorzystaniu bioinżynierii i nanotechnologii słuchawki oferują niespotykaną wytrzymałość i czysty dźwięk w całym zakresie częstotliwości.

Dwa rozmiary

Bloody M510 oraz M550 charakteryzują się stonowanym designem, który docenią fani klasycznych projektów. Obie konstrukcje wykończone są ekoskórą. Obszyto nią zarówno nauszniki, jak i pałąk wzmocniony aluminiowymi elementami. Miękkie poduszki zapewniają  wygodę, nawet podczas wielogodzinnych maratonów z grami. Za produkcję dźwięku w nowych słuchawkach Bloody odpowiadają duże, 40 milimetrowe przetworniki. Wykorzystując złącze mini-jack 3,5 milimetra, oba zestawy współpracują zarówno z komputerami, jak i konsolami oraz większością smartfonów.

Słuchawki M510 to konstrukcja nauszna, bardziej kompaktowa niż wokółuszne słuchawki M550. W tych drugich nauszniki wyprofilowano dla komfortu użytkowania i maksymalnego wytłumienia dźwięków otoczenia. Oba zestawy posiadają umieszczony na przewodzie mikrofon, działający w częstotliwościach 75Hz – 16kHz, o czułości -45 decybeli. Dla wygody przenoszenia, w obu urządzeniach nauszniki można obrócić o 90 stopni, a sam przewód o kwadratowym przekroju, zabezpieczającym przed poplątaniem, jest odpinany.

M.O.C.I.

Najważniejszym elementem nowych zestawów słuchawkowych jest hybrydowa membrana wykonana w technologii M.O.C.I.. Do jej produkcji użyto nanorurek węglowych oraz nanowłókien specjalnie hodowanej w tym celu grzybni. Połączenie dwóch materiałów o różnej charakterystyce zaowocowało stworzeniem membrany, która zachowuje wytrzymałość metalu przy grubości kartki papieru. Dzięki temu słuchawki M510 oraz M550 generują krystalicznie czyste soprany i tony średnie. Zewnętrzna część membrany, wykonana w technologii High Flex, zapewnia jej dużą elastyczność, generując głębokie basy. Dzięki tej zaawansowanej konstrukcji, słuchawki Bloody wytwarzają spójny i czysty dźwięk w zakresie od 10Hz do 22kHZ.

Słuchawki M510 i M550 dostępne są w sklepach z peryferiami komputerowymi w cenach od 139zł (M510) oraz 149zł (M550).

Autor: Darek

Gram na wszystkim co się da, ale w ostatnim czasie skupiam się głównie na PC. Posiadam: Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.