Kategorie
Newsy

Nadchodzi nowe Call of Duty

Niby nic zaskakującego, gdyby nie skromny fakt, iż nowa odsłona dedykowana będzie wyłącznie Next-Genom.

W Sieci pojawiły się spekulacje na temat najpopularniejszej serii Activision, czyli Call of Duty, której to najnowsza część okraszona podobno podtytułem „Ghosts” wylądować ma na półkach sklepowych pod koniec bieżącego roku wyłącznie konsole nowej generacji oraz komputery PC. Dodatkowo dowiedzieliśmy się już o paru smaczkach, traktujących o samej rozgrywce.

Wiemy więc, że produkcją zajmuje się renomowane Infinity Ward, które osadzi nową odsłonę w realiach znanych z Modern Warfare, aczkolwiek do dyspozycji dostaniemy także starszy arsenał. Cieszy również wzmianka o całkowitej immersji z otoczeniem, podatnym na zniszczenia, jak i specjalne mini-gry dostępne podczas ładowań w trybie online. I zniknie tryb Spec Ops.

Zapowiada się dosyć ciekawie, zważywszy na oczekiwany od dłuższego czasu powiew świeżości, którego serii ciągle brakuje, no bo kto nie ma już dosyć tych samych archaicznych mechanizmów dopieszczanych co roku od sześciu lat? Miejmy nadzieję, iż to będzie Call of Duty, na które wszyscy czekamy.

PS. Oficjalna zapowiedź prawdopodobnie 1 maja. Można domyślać się, iż Activision czeka na ruch MS w sprawie nowego Xboxa, by móc swobodnie odnosić się do platform docelowych, a oczywistym jest, że jedną z nich na pewno będzie następca X360. Więc o sprzęcie chyba na pewno usłyszymy pod koniec kwietnia. Oby.

www.videogamer.com

Autor: Darek

Gram na wszystkim co się da, ale w ostatnim czasie skupiam się głównie na PC. Posiadam: Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *