Kategorie
KONSOLOWE NEWSY Newsy

Nintendo Switch prezentacja – sporo informacji zostało potwierdzonych

Nintendo Switch wczoraj miało oficjalną prezentacje. W Tokio ujawniono wiele nowych informacji na temat tej świetnie zapowiadającej się konsoli. Sprzęt jak donosi Gamerweb.pl został wyceniony na 299 dolarów, ale w Polsce pewnie będzie znacznie drożej, bo około 1500 zł.

Głównym elementem konsoli jest tablet z dwoma podłączonymi po bokach kontrolerkach, podłączenie do telewizora odbywa się poprzez zainstalowanie konsoli do specjalnej stacji dokującej .

Rozczarowuje pakiet startowy gier na konsolę japońskiej korporacji. Wyjdzie zaledwie kilka tytułów, które w większości są już dostępne na inne platformy. Właściwie wartą uwagi gierką na premierę będzie The Legend of Zelda: BotW. Na najnowsze przygody Mario trzeba będzie poczekać, aż kilka miesięcy. Dla mnie to spora wada i konsolę raczej na pewno kupię dopiero pod koniec roku 2017.

Fajnie, że nareszcie Nintendo wypuści aplikacje mobilną z prawdziwego zdarzenia. Podobnie jak ta znana z Xboxa pozwoli znajdywać znajomych czy pisać z nimi wiadomości.

Konsola wykorzystuje linię procesorów Nvidia Tegra X2

Pojawi się płatny abonament, gdy będziecie chcieli grać online – czyli standardy z Xbox Live Gold i PlayStation Plus zawitały do Nintendo.

Jeśli chcecie obejrzeć film z prezentacji znajdziecie go tutaj – Prezentacja Nintendo Switch film.

Nintendo Switch galeria

Autor: Darek

Gram na wszystkim co się da, ale w ostatnim czasie skupiam się głównie na PC. Posiadam: Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *