Warning: array_merge(): Argument #1 is not an array in /domains/consolescups.pl/public_html/wp-includes/blocks/shortcode.php on line 31
Darmowe DLC do Shadow Warrior 2 pod tytułem The Way of the Wang już dostępne - Consoles Cups - wszystko o konsolach PlayStation, Xbox, Nintendo

Darmowe DLC do Shadow Warrior 2 pod tytułem The Way of the Wang już dostępne

Wydawnictwo Techland, studio deweloperskie Flying Wild Hog oraz Devolver Digital zapraszają na kolejną, pełną demonicznej krwi przygodę z Lo Wangiem. Pierwsze, darmowe DLC do Shadow Warrior 2 o podtytule „The Way of the Wang” jest już dostępne. 

Shadow Warrior 2: The Way of the Wang otwiera nowy obszar w grze, dostępny z głównego huba. Na graczy czeka siedem specjalnych prób, nowe rzeczy do wytworzenia, więcej slotów na klejnoty w broniach oraz nowe umiejętności odblokowywane po ukończeniu każdej z prób. Ponadto śmiałkowie, którzy zdołają pomyślnie przejść finalny test starożytnego bóstwa otrzymają potężną Pięść Gozu. Zagorzałych, rządnych wyzwań fanów Shadow Warrior 2, ucieszy też możliwość gry na poziomie trudności “Insane” oraz pięć nowych osiągnięć, które można zdobyć grając w DLC.

Tylko u nas PC I KONSOLOWE INFO

0 0 vote
Article Rating

Author: Darek

Gram na wszystkim co się da, ale w ostatnim czasie skupiam się głównie na PC. Posiadam: Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One.

Share This Post On
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x