Kategorie
Sprzęt komputerowy

Mad Catz przystępuje do Turnieju Żelaznej Pięści!

Chcąc przeżyć otwartym mistrzem bijatyk, gracz nie może polegać na stałym padzie. Wystarczy spojrzeć na profesjonalistów, którzy regularnie mają z fighsticków, takich jak chociażby Tekken 7 TE2+ od Mad Catza.

Fighstick od Mad Catza korzysta z tych samych części, jakie można odnaleźć w japońskich automatach – należy tu przede ludziom o przyciski Sanwa OBSF30 i joystick JLF. Co więcej, górę urządzenia można w prosty sposób otworzyć a samemu dać w środku drugie części.

Całość opiera się na metalowej podstawie, zwiększającej wagę i trwałość urządzenia. Ale nie każdy gracz preferuje trzymanie urządzenia na twardym, płaskim podłożu – są i tacy klienci, którzy wolą położyć fighsticka na kolanach. Dlatego spód Tekken 7 TE2+ pokryto anty-poślizgową pianką.

Opisywany produkt zdobi jeden z dwóch artworków z gry Tekken 7 – najnowszej wersji kultowej bijatyki, która wpierw zadebiutowała na automatach, i już wkrótce trafi m.in. na konsolę PlayStation 4. Jeżeli natomiast graczowi znudzi się wzór, może go po prostu wymienić na nowy i wtedy bez demontowania jakiegokolwiek innego czynnika kontrolera.
Fighstick Tekken 7 TE2+ kosztuje około 1099 zł.

Jakości produktu:

  • Przyciski: Sanwa OBSF30
  • Joystick: Sanwa JLF
  • Kompatybilność: PS3 i PS4

Autor: Darek

Gram na wszystkim co się da, ale w ostatnim czasie skupiam się głównie na PC. Posiadam: Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.