Kategorie
KONSOLOWE NEWSY Newsy

The Walking Dead – A New Frontier – premiera już niedługo!

The Walking Dead – komputerowa gra przygodowa typu point-and-click z elementami cRPG wyprodukowana i wydana w pięciu odcinkach przez Telltale Games na platformy Microsoft Windows, OS X, PlayStation 3, Xbox 360, iOS i Android. Gra osadzona jest w uniwersum wymyślonym przez Roberta Kirkmana i Tony’ego Moore’a oraz ukazanym w serii czarno–białych komiksów Żywe trupy. Telltale Games sprzedało 8,5 miliona odcinków na wszystkich platformach. 25% wszystkich obrotów odnotowano na urządzeniach mobilnych z systemem iOS. W 2013 i 2014 wydano pięć odcinków drugiego sezonu The Walking Dead.

Na dniach swoją premierę będzie mieć kolejny sezon przygód Clementine. Tym razem jest już dorosłą kobietą i ma nawet nowego znajomego. Poniżej możecie zobaczyć zwiastun premierowy i wcześniejszy film.

Telltale Games, Inc. – amerykańska firma produkująca gry komputerowe z siedzibą w San Rafael w stanie Kalifornia. Została założona w czerwcu 2004 roku jako Telltale, Incorporated przez byłych członków LucasArts, którzy pracowali nad grą Sam & Max: Freelance Police do czasu anulowania jej w dniu 3 marca 2004 roku. Pracownicy Telltale Games pracowali wcześniej także przy takich tytułach jak Grim Fandango czy seria Monkey Island.

The Walking Dead – A New Frontier – trzeci sezon

Autor: Darek

Gram na wszystkim co się da, ale w ostatnim czasie skupiam się głównie na PC. Posiadam: Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *