Kategorie
KONSOLOWE NEWSY Newsy Recenzje

Torment Tides of Numenera recenzja już niedługo!

Jak wiecie długo oczekiwana gra RPG studia inXile Entertainment – Torment: Tides of Numenera, dostępna będzie w Polsce z pełnym dubbingiem. Do udziału w pracach nad lokalizacją zaproszone zostały gwiazdy na czele z Piotrem Fronczewskim, wcielającym się w postać narratora. Torment: Tides of Numenera pojawi się na polskim rynku już 28 lutego 2017 roku na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One.

Kiedy pojawi się recenzja Torment Tides of Numenera?

Torment: Tides of Numenera recenzja to produkcja, w której scenariusz i fabuła jest najważniejsza. Gra z gatunku RPG osadzona jest miliard lat w przyszłości, w niesamowitym świecie science-fantasy stworzonym przez Monte Cooka ( urodzony 29 stycznia 1968 w Watertown w stanie Dakota Południowa, amerykański projektant i twórca gier, w szczególności gier fabularnych). Dlatego tym bardziej ważne było to, by polscy gracze mogli przeżyć tą fascynującą podróż nie tylko czytając polskie napisy, ale również słuchając głosów profesjonalnych aktorów. Cała lokalizacja to, aż 1,5 miliona słów.

Recenzje gry pojawią się na pewno pod koniec lutego w czasie premiery produkcji.

Recenzja gry Torment Tides of Numenera pojawi się na pewno w lutym

Torment recenzja: Tides od Numenera to produkcja stworzona w klimacie największych i najważniejszych gier RPG, będąca duchowym spadkobiercą Planescape Torment. Kładzie główny nacisk na snucie rozbudowanej stawiającej mnóstwo pytań historii i przedstawieniu głębokich postaci.” – tłumaczy Anna Łada-Grodzicka, Senior PR Manager ds. Wydawnictwa Techland. „Potrzebuje zatem lokalizacji na najwyższym poziomie. Dlatego postawaliśmy na znakomitych aktorów, z doskonałym dorobkiem w dubbingowaniu gier. Wspomniana złota era RPG w Polsce kojarzy się z Piotrem Fronczewskim i jego kultową kwestią o drużynie, którą należy zebrać przed wyruszeniem w drogę. W rolę narratora nie mógł zatem wcielić się nikt inny. Aleksandra Szwed i Andrzej Blumenfeld również byli naturalnym wyborem. To aktorzy którzy idealnie odnajdują się w tym swoistym teatrze wyobraźni.” – dodaje Łada-Grodzicka.

Planescape: Torment – komputerowa gra fabularna stworzona przez Black Isle Studios a wydana przez Interplay Entertainment 12 grudnia 1999 roku. Rozgrywka oparta jest o drugą edycję zasad systemu Advanced Dungeons & Dragons i osadzona jest w świecie Planescape. W grze wykorzystano nieco zmodyfikowany silnik graficzny Infinity Engine, który wcześniej został wykorzystany w grze Wrota Baldura. Planescape: Torment znajduje się na liście najlepszych gier wszech czasów serwisu GameSpot. Redakcja serwisu Gry-Online w 2014 roku przyznała Planescape: Torment 5. miejsce na liście najlepszych gier RPG wszech czasów.

Torment Tides of Numenera zwiastun gry

Torment: Tides of Numenera dostępny będzie w cenie 159,90 zł na PC oraz 199,90 zł na konsolach. Można już składać zamówienia przedpremierowe na Day One Edition i Edycję Kolekcjonerską i cyfrową Digital Deluxe Edition. Osoby decydujące się na wcześniejsze zamówienie otrzymają ekskluzywnego, limitowanego steelbooka.

Zaglądajcie często czekając na recenzje Torment Tides of Numenera.

Źródło: Informacje prasowe oraz Wikipedia.

Autor: Darek

Gram na wszystkim co się da, ale w ostatnim czasie skupiam się głównie na PC. Posiadam: Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *