Kategorie
KONSOLOWE NEWSY Newsy

Games with Gold na marzec 2017 – już jest! Znowu kosmicznie dobra oferta!

Poznaliśmy kolejną ofertę Games with Gold marzec 2017. W marcu 2017 roku będzie w co grać dzięki Microsoftowi! Gierki są po prostu genialne. Przekonajcie się zresztą sami:

  • Layers of Fear
  • Evolve Ultimate Edition
  • Borderlands 2
  • Heavy Weapon

Największym hitem i tytułem AAA z rozpiski jest Evolve i to w wersji Ultimate! Jest to sieciowa gra komputerowa z gatunku first-person shooter produkowana przez Turtle Rock Studios. Na komputery osobiste, konsole PlayStation 4 i Xbox One została wydana 10 lutego 2015 roku. 2016 roku przeszła na model free-to-play i zmeniła nazwę na Evolve Stage 2. Evolve to sieciowa strzelanina, w której czterech graczy wciela się w najemników walczących z bestią kierowaną przez piątego gracza. Każdy z polujących na potwora przypisany jest do jednej z czterech klas (traper, szturmowiec, medyk i wsparcie). W podstawowej wersji gry będą dostępne trzy bestie, natomiast czwarta pojawi się w formie DLC zatytułowanego Monster Expansion Pack.

Świetną produkcją jest również polski horror Layers of Fear.

 

 

Autor: Darek

Gram na wszystkim co się da, ale w ostatnim czasie skupiam się głównie na PC. Posiadam: Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *