Kategorie
Newsy

Premiera ostatniego odcinka Hitmana

Dziś jest premiera  ostatniego odcinka pierwszego sezonu gry Hitman. Agent 47 trafi do Hokkaido. Przypomnijmy, że deweloperzy zaplanowali rozgrywkę na  trzy sezony. W ostatniej misji trafiamy do cichych, spokojnych obiektów. Teren ten łączy w sobie piękno japońskiej kultury i zaawansowanej technologii. To miejsce gdzie są ogrody, organiczna japońska restauracja sushi i gorące źródła. Jak zwykle będzie wiele sposobów na zabicie przeciwników – pozostaje tylko je odkryć. Mam nadzieję, że deweloperzy nie leniuchowali i poszli w ślady poprzednich gier z serii.

Odcinek zadebiutuje na PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach PC.

Hitman to seria gier komputerowych z gatunku stealth, dostępna na większości nowoczesnych platformach. Fabuła powstała wokół profesjonalnego zabójcy znanego pod kryptonimem Agenta 47 (często nazywany po prostu „47th”). Seria została stworzona przez duńską firmę gier IO Interactive, która obecnie jest częścią Eidos Interactive. Seria składa się z sześciu gier. Na podstawie gry powstał nawet film „The Hitman” w 2007 roku. Początkowo rolę Agenta 47 była zaplanowana Vin Diesel, ale później on odmówił, i rolę przyjął aktor Timothy Olyphant.

Autor: Darek

Gram na wszystkim co się da, ale w ostatnim czasie skupiam się głównie na PC. Posiadam: Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.