Kategorie
Newsy

Świętujemy 25-lecie Techlandu rozdając Halloweenowe prezenty fanom Dying Light

W październiku firma Techland obchodzi 25-lecie istnienia. Początkowo skromny dystrybutor gier na rynku polskim dziś jest międzynarodowym i w pełni niezależnym studiem deweloperskim oraz wydawcą, zatrudniającym ponad 350 specjalistów i mogącym pochwalić się katalogiem ponad 40 samodzielnie stworzonych gier.

By uczcić tę okazję – a traf chciał, że rocznica przypada w tym samym miesiącu co Halloween – zespół Techlandu przygotował dla fanów kilka niespodzianek rodem z horrorów. Po pierwsze menadżer społeczności Dying Light została zamieniona w zombie, a proces przemiany został uwieczniony na wideo. Materiał ten pomoże każdemu z Was uzyskać wygląd prawdziwego zombiaka w warunkach domowych.


Recenzje gry Dying Light znajdziecie w internecie jeśli jeszcze nie graliście w ten świetny tytuł. Po drugie, jak już wcześniej zapowiadaliśmy, rozpoczynamy czas łowców nagród „Zombiefest” (początek 28 października o godzinie 21:00, koniec 31 października o 08:30), w którym gracze będą mogli wziąć udział w globalnym pojedynku w trybie „Be the zombie”. Wszyscy uczestniczy otrzymają w grze złotą broń, a skumulowane wyniki pozwolą odpowiedzieć na odwieczne pytanie: kto jest lepszym zabójcą – ludzie czy Nocny Łowca.

Autor: Darek

Gram na wszystkim co się da, ale w ostatnim czasie skupiam się głównie na PC. Posiadam: Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *